אסטרז’ה נולדה בארגנטינה בשנת 1953, עלתה לארץ בשנת 1974.

עובדת עם קבוצות ויחידים בטכניקות יצירתיות המשלבות תנועה, מוסיקה, קצב, מגע ועוד.
לפני שפתחה את “ריו אביירטו – ישראל” עבדה כמנחת קבוצות בתנועה ויצירה בבתי אבות, בפרויקט שיקום שכונות בבתי ספר ובתי ספר של המגזר הדתי.
במשך השנים אסטרז’ה התמחתה והוכשרה בתחום הנחיית הקבוצות ושילוב אומנויות במסגרות שונות. משנת 1984 החלה ללמוד במסלול ההכשרה בריו אביירטו ארגנטינה.

 ב17 שנים האחרונות אסטרז’ה ייסדה ופיתחה את ריו “אביירטו-נחל זורם” ישראל בתחומים הבאים :

קבוצות קבועות של ריו אביירטו לקהל הרחב

קבוצות של של התפתחות אישית:שיעורי תנועה ו זרימה מילולית

טיפולים אישיים במגע,  בראית “גופנפש”

סדנאות לגופים ומוסדות בתחומי חינוך, בריאות, תרבות ולמגזר העסקי.

בית ספר ריו אבירטו-נחל זורם – התוכנית להכשרת מנחים בתנועה מוסיקה ,מגע וקול.
מנהלת ומייסדת את תוכנית ההתנדבות של בית הספר למנחים. התוכנית פועלת החל משנת 1996. היקף ההתנדבות עומד היום על כ-4000 שעות הנחיית ריו אביירטו שניתנו למוסדות התורמים לקהילה ע”י תלמידים במסגרת ההכשרה.
מנחה אחת לשנתיים בכנסים הבין לאומיים של ריו אביירטו מעבר לים. מרכזת ומלווה את מנחי ריו אביירטו ישראל בהשתתפותם בכנסים אלו.

אלו חלק מהמוסדות שאיתם עבדה:
“מיחא -מחנכי ילדים לקויי שמיעה”, ביטוח לאומי, עמ”ך, קופת חולים מכבי, “בית ברל”, מכללת מעוף – תוכנית הכשרת מנחי קבוצות, סדנאות למינהל והדרכה של בנק לאומי, אורנג’, השתלמויות וכנסים לפסיכולוגיים אירגוניים,תעסוקתיים חינוכיים, “שמורת נפש” בשילוב תרפיה באומנויות, “WELLNES COMMUNITY”, האגודה למלחמה בסרטן, “בית הוייס” עם קבוצות של עובדים סוציאליים, נשים מוכות,  הורים לבנים מתגייסים ועוד , עיריית תל-אביב (פרוייקט “שעה בשיקעה”) יועצות, מורים ועוד.

Comments are closed.