נהר זורם בספרדית – ריו אביירטו, היא שיטת טיפול שיותר מכל מאפייניה ועקרונותיה – מבטאת את השמחה הפוטנציאלית הטמונה בנפש ובגוף, את הזרימה וההתחדשות, וכל זאת בצורה של שעשוע וכייף.

אני מזמינה אתכם להשתתף ולהתנסות בחוייה חושית זו, שאינה שיטת טיפול בלבד. ריו אביירטו שהינה תראפיה  ממשפחת הטיפול בתנועה ומחול, פותחה בארגנטינה ומספר עשורים היא מיושמת בעולם ובארץ. כמטפלת שלמדה את התחום, אני מתנסית בו יום יום ולכן מאמינה בפילוסופיה שעומדת מאחורי הגישה. אני מאמינה ביכולתה של הריו אביירטו לתת מענה לכל אתגר, בעייה, קושי, ואפילו לשפר מיומנויות חיים באמצעות הקשבה, פיתוח החשיבה וחיבור בין הגוף לנפש.

לא רק אנשים הסובלים מקשיים רגשיים או מכאבים פיזיים מוזמנים להתנסות בשיטה, גם אנשים עובדים ואנשים יוצרים, מנהלים , מורים מהנדסים, כל מקצוע בעצם, יכול להיתרם מהמתנות של הריו אביירטו. בשיעור או במפגש איתי, לצלילי מוזיקה שלעתים היא קצבית ולפרקים היא רגועה, נניע את הגוף לבד וביחד, נקשיב לגוף המחבר אותנו עם הנפש, ננוע ונרקוד באופן חופשי ואסוציאטיבי, ונצחק ונשתעשע בחיבור לילד הפנימי שבכל אחד ואחד מאיתנו. ילדים ומבוגרים, קשישים ומשוקמים כאחד יכולים להצטרף לחוייה החושית של תנועה לצד תזוזה, מנוחה לצד הרפייה, צליל לצד שקט, ולמידה של עצמנו.  מי שהתנסה והתאהב בשיטה מוזמן להעביר אותה הלאה וללמוד להיות מנחה או מטפל בשיטת ריו אביירטו. אנחנו המטפלים, המאמינים בשיטה, מיישמים את עקרונותיה בחיי היומיום שלנו כל רגע ורגע. ריו אביירטו מבטיחה התפתחות וצמיחה אישית, איזון והרמוניה, מודעות פנימית נטולת שיפוט והנאה ללא תנאים.

ריו אביירטו מבטיח שיפור ושכלול של יכולות פיזיות כגון גמישות וכבר אחרי המפגשים הראשונים מרגישים את חיוניות הגוף. כל מפגש מזמן לנו אפשרות להביע שמחה, להוציא אנרגיה ולהרגיש את חיוניות הגוף בכל רגע ורגע. רו אביירטו מלמדת אותנו שיטות להרפייה רגיעה והתנתקות ומאמנת אותנו לנצל את אנרגיית החיים  שלנו ולנתבה. המתאמנים המושבעים והמתמידים מאמינים כי ריו אביירטו היא מנוע להגשמת חלומות ויעדים ומאפשרת לנו לפעול לפי העיקרון של  “מחשבה יוצרת מציאות”.

ריו אביירטו יוצרת לנו גשר בין הנפש לגוף ומלמדת אותנו שפה לדבר ולהקשיב עם הגוף שלנו. השיטה מבטיחה לשפר יכולות תקשורת תוך אישית (עם עצמנו) , וכמו כן בין אישית, (בינינו לבין הזולת) ומשפרת את האינטימיות שלנו עם הקרובים לנו. שוב אני מזמינה כל אחד להתנסות בשיעור לדוגמא, באחד המרכזים של ריו אביירטו המצויינים באתר הרשמי או על ידי אחד מהמטפלים שלנו שהוכשרו לטפל בשיטה ולגלות עולם חדש ומופלא, שנוכל לאמץ לנו להמשך החיים. ריו אביירטו היא הזמנה לשחות בזרם המים של הנהר הפתוח הזורם, יחד ולבד ומעבר לכל האיכויות, לחוות הנאה צרופה ואמיתית.

Comments are closed.