במשך השנים צמחו דורות של מנחים מתוך בית ספר ריו אביירטו – טיפול בתנועה 
 
חלק מהם ממשיכים את החזון יחד איתי, גם בארץ וגם בחו”ל. וחלק מהמנחים שבאים עם ידע וניסיון נוספים, משלבים ביצירתיות את הכלים בריו אביירטו עם הכלים מהשיטות האחרות שלמדו כמו פסיכוטרפיה, NLP, ועוד.

הדס היא אחת מהן, תלמידה וחברה יקרה, שלוקחת חלק איתי בחזון, היא מנחה בשיטת ריו אביירטו, היא מנחת קבוצות ומטפלת, שמלמדת ומתרגלת ריקוד כדרך רוחנית. היא משלבת את הידע שלה בתחום  גוף ונפש עם ניסיון עשיר שלה בטיפול בשיטת ריו אביירטו בשילוב עם פסיכותרפיה גופנית. היא מובילה סדנאות, שיעורים לקבוצות וליחידים, בישראל וגם בברלין. בפברואר היא גם מגיעה להעביר ריטריט ריקוד במדבר, במקום פסטורלי ומיוחד, מואה – נווה מדבר, הבנוי בבניה אקולוגית, המתמזגת בנוף המדברי עם בוסתן רחב ידיים שנחל עובר לאורכו, בריכות ופינות מרגוע מוצלות.

דינה דקל שהיא מנחת ריו אביירטו וגם מנחת NLP שילבה את שתי הדרכים ופיתחה – NLP בתנועה, היא משלבת את שתי הגישות ומלמדת ומטפלת בעין הוד. דינה היא מנחה וחברה יקרה, מקצועית מאוד בשילוב המיוחד והיצירתי שהיא עושה.

אין דבר מרגש יותר מאשר “להעביר את זה הלאה”, להגדיל את מעגל האנשים שרוצים ליצור עולם טוב יותר עבורנו ועבור הדורות הבאים בנתינה סובלנות ואהבה.

אני מוקירה כל אדם שהולך בדרך זו!

אסטרז’יה.

Comments are closed.